fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Coaching

Coach on juhi/tippspetsialisti või meeskonna arengu toetaja, ta on küsimuste küsija ja lõpuni kuulaja. Coaching on küsimise ja kuulamise kunst, mis aitab ületada takistused ja saavutada olulised eesmärgid.  Kohtumistel tegeletakse Sinule ja/või meeskonnale oluliste tööalaste teemadega.

ÜKS ÜHELE COACHING

Individuaalses coachingus sead ise endale isikliku tööalase eesmärgi, leiad viisid takistuste ületamiseks ja võimalused eesmärgini jõudmiseks. Sellel teekonnal esitab coach Sulle vahel päris keerulisi ja samas olulisi küsimusi. Nii hakkad ise mõistma, mis sulle päriselt oluline on ja leiad viisid selle saavutamiseks. Kuulates enda mõtteid nii, et mõistetud saavad Sinu sõnad sõnade sees, näed ise võimalusi, mida varem ehk ei osanud või ka julgenud kaaluda. Unistused ja eesmärgid saavad teoks. 

Minimaalne soovituslik kohtumiste arv on 6 kohtumist 6 kuu jooksul. 

MEESKONNA COACHING

Meeskonna coachingus seab meeskond endale ühise tööalase eesmärgi, leiab ühiselt viisid takistuste ületamiseks ja võimalused eesmärkideni jõudmiseks. Ühiselt loodud tegevusplaan kindla sihi suunas liikumiseks või konkreetse eesmärgi täitmiseks motiveerib kõiki oma panust andma, suurendab ühtekuuluvustunnet ja pühendumist. 

Minimaalne soovituslik kohtumiste arv meeskonnaga on kolm kohtumist. Tegelik vajadus selgub meeskonnaga tutvumisel ja sõltu hetkeolukorrast. Meeskonna coachingus luuakse ühised eesmärgid, ületatakse sisemised takistused ja sõlmitakse selged kokkulepped eesmärkide saavutamiseks.

Psühholoog ja coach
Sirje Tammiste

,,Minu teekond coachiks on olnud pikk. Minu ärikliendid hakkasid esitama juhtimise kohta küsimusi, mille vastuseid ma ei teadnud. Olin ka ise juhina otsimas teed ettevõtte arendamiseks nii, et osa töötajaid on Tallinnas, osa Pärnus. Sel ajal oli andmebaas raudkapis, mitte Talendipangas. Polnud kaugtöö võimalusi.  Jõudes coachingu õpinguteni, sain aru, et viin ellu vaid need otsused, milleni ise olen jõudnud.  Sel teel on vajalik, et oleks  arengutreener – küsija ja kuulaja, uue perspektiivi avaja.

Õppisin Raimo Ülavere juures ja Fonteses. Lõpliku lihvi andis pikaajaline arenguprogramm ning tänaseks olen Certificated Professional Coach (ICF) .”

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Kliendid meist

Tänu koostööle Tammiste Personalibüroo coach Sirjega olen eelkõige saanud kindlustunnet, et heaks juhiks on võimalik saada piisava toe, õppimise, harjutamise kaudu ning positiivse suhtumisega protsessi. Hindan Sirje laia kogemust, tema rahulikkust ja maisust, mis noorele juhile väga kasuks tuleb. Kuigi kohtumistel keskendume vahel keerulistele ja tõsistele küsimustele, siis vestlusest tekib alati motivatsioonilaeng ja soov tegutseda.
katlin_tiigi
Kätlin Tiigi
Kiiritusravi keskuse juhataja SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.