fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

Koondamisjärgne töötuba

Koondamine, meeskond

4h töötuba

✔️ Organisatsioonidele, kus on hiljuti toimunud koondamine ning seetõttu on kogetud tiimisiseseid usalduskonflikte või olulisi struktuurimuudatusi. 

✔️ Soovitame ka neile, kes soovivad parandada meeskondade sisekliimat, suurendada omavahelist usaldust ja luua tugevamad suhted kolleegidega.

 

TUGEVUS MUUTUSTES: JUHTIDE JA TÖÖTAJATE TOETAMINE PÄRAST KOONDAMISI 

Koondamisjärgne koolitus on oluline samm, et toetada tiimide ühtsustunnet ning koostöövõimekust peale olulisi struktuurimuudatusi. 

Koolitus annab osalejatele vahendid, kuidas paremini mõista ja suhelda erinevate inimestega nii tööl kui ka isiklikus elus.

Keerulistel aegadel on ettevõtetel oluline osata luua usalduslikku õhkkonda ja laiendada inimlikke kontakte, et tagada töötajatele turvaline töökeskkond. Mõistmise väljendamine ja aktiivne kuulamine on samuti olulised oskused, et meeskonnatöö sujuks. See näitab, et töötajate küsimustele ja muredele pühendatakse piisavalt tähelepanu. Õnnestumiste märkamine ja tunnustava tagasiside andmine motiveerib töötajaid uusi teadmisi omandama ning suurendab nende enesekindlust. Samuti on oluline saada tuge ja toetust kaastöötajate poolt, et ühtekuuluvustunnet tugevdada ning luua positiivne töökeskkond. Üksteise tundmaõppimine, vastastikune aktsepteerimine ning empaatia arendamine on võtmetähtsusega, et toetada töötajate psühholoogilist heaolu ning aidata neil edukalt kohaneda uute väljakutsetega.

Koondamisjärgsel koolitusel kogeb tiim ühtekuuluvustunnet, mis loob hea eelduse sujuvaks ja toimivaks koostööks.

KOOLITUSE TULEMUSEL:

  • kogeb meeskond tugevamat ühtsustunnet ja motivatsiooni koos tegutsemiseks
  • õpivad osalejad tähelepanu pöörama ja tunnustama ühiseid positiivseid saavutusi
  • õpib meeskond paremini hindama omavahelisi erinevusi ning arendab vastastikust toetamist, mis omakorda suurendab meeskonna üldist tõhusust
  • õpivad osalejad praktilisi oskusi, mis aitavad neil luua avatud suhtluskeskkonna, suurendades seeläbi meeskonnaliikmete omavahelist usaldust ja turvalisust

KOONDAMISJÄRGNE KOOLITUS ON MÕELDUD SULLE, KUI…

  • oled juht, kellel on huvi arendada juhtimisoskusi ja mõista mitmekesisuse rolli meeskonna tugevdamisel
  • tegutsed organisatsioonis, kus väärtustatakse mitmekesisust ning soovid luua kaasavamat keskkonda
  • oled projektitiimis ja vajad vahendeid, kuidas paremini mõista teiste tugevusi ja panust, tagades projekti sujuva kulgemise
  • kuulud organisatsiooni, mis soovib üldist töökultuuri parandada, suurendada produktiivsust ja vähendada konflikte
  • otsid isiklikku arengut ning soovid paremini mõista ja suhelda erinevate inimestega nii tööl kui ka isiklikus elus

Koolitus on kasulik organisatsiooni kõikidele tasanditele, kui soovitakse parandada üldist töökultuuri, suurendada meeskondade produktiivsust ja vähendada konflikte.

Struktuurimuudatuste järgselt oodatakse inimestelt kiiret kohanemist üksteisega, uute juhtimisstiilidega, tööülesannete muutustega jm. Koondamisjärgne koolitus aitab tööle jäänud inimestel paremini mõista üksteise tugevusi ja panust, mis toetab olulisel määral igaühe turvatunnet töökeskkonnas, eesmärkideni jõudmist ja õnnestumisi.

Muutused võivad olla keerulised, kuid meie koolitus aitab sinul ja sinu meeskonnal tugevamana välja tulla. Astuge koos edasi, olge valmis uuteks võimalusteks ja arenguks!

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Vaata lisaks

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.