fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Arenguprogrammid

Meie arenguprogrammid valmivad koos teiega. Lepime koostöös kokku arenguprogrammi eesmärgi, mille järel koostame personaalse eesmärgi saavutamisele vastava koolitusprogrammi. 

Arenguprogrammid koosnevad tavapäraselt 3–6 moodulist, mis on hoolikalt struktureeritud ja kohandatud vastavalt koolitusel osalejate vajadustele. Vajadusel kaasame nende läbiviimisse teisi Eesti tippkoolitajaid. 

Just pikemad programmid mõjutavad osalejate arengut ja annavad uusi praktilisi oskusi. Kindlustunnet annab see, et teemasid käsitletakse sammhaaval, uute teadmistega kaasnevad alati erinevad harjutused, treenimine ja arutlused. Nii muutuvad uued juhtimisviisid omaseks ja jõuavad koolitusel osalejale tööriistana igapäevaellu.

Arenguprogrammide moodulite vahelisel ajal täidavad osalejad erinevaid koduseid ülesandeid, et kinnistada koolituspäeva(de)l õpitut. Soovitame kohtuda sel ajal ka coachiga, et oma arengut teadlikumalt juhtida ning lahendamata probleemidele vastused leida. 

Anname omalt poolt kaasa „Juhi heade mõtete märkmiku“, kuhu palume osalejatel olulisi kogemusi, õpihetki ning keerukaid küsimusi kirja panna. Sellest on palju tuge, sest mõtteid kirjutades saavad nad selgemad piirid ning konkreetsema kuju. 

Lisaks uute oskuste omandamisele on arenguprogrammidel suur väärtus meeskonnatunde arendamisele. Kui ühe ettevõtte juhtkond/keskastme või esmatasandi juhid korduvalt ühiselt uusi oskusi omandavad, saavad nad omavahel paremini tuttavaks, lahenevad paljud erimeelsused ja luuakse ühtne arusaam heast juhtimisest. 

Koolitajad

Meie koolitajad on sertifitseeritud DiSC konsultant-koolitajad ja
omavad pikaajalist kogemust DiSC mudelile tuginevate koolituste läbiviimisel.

Küsi pakkumist või helista +372 5698 8100

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.