fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Asjakohaste mõjude hindamise projektijuht

Asjakohaste mõjude hindamise projektijuht

Skepast&Puhkim OÜ on üks Eesti suurimaid konsultatsiooni ja taristu projekteerimise ettevõtteid, kus ühe katuse all on pädevus alates kõigi tasemete planeeringute koostamisest ja keskkonnalastest uuringutest kuni keeruliste rajatiste projekteerimiseni välja. Ettevõte on jõudnud 1% ettevõtete hulka, kes kasvavad kõige kiiremini.

Loe tööpakkumist edasi, kui Sind kõnetab mõtteviis, et mitte ettevõtted ei tee koostööd, vaid ettevõttes töötavad inimesed ja suhtumine, et igas inimeses on peidetud oskus teha „midagi“ eriti hästi ja kui see „midagi“ üles leida ning anda võimalus valdkonnas ennast tõestada, sünnib suuri tegusid.  

Ootame oma tiimiga liituma

ASJAKOHASTE MÕJUDE HINDAMISE PROJEKTIJUHTI,

kes on valmis valdkonna arengusse panustama ja olema partneriks ettevõtte planeeringute-, keskkonnakorralduse- ja infrastruktuuri projekteerimise üksustele.

Sind ootavad ees põnevad projektid, kuhu saad päriselt panustada (RAJALA eriplaneering, Põltsamaa tuuleparkide eriplaneering, Sillamäe linna üldplaneering, Soodla harjutusvälja eriplaneering jt. suured riigi arendused).

Sul on võimalus olla valdkonnas asjakohaste mõjude hindamise praktikate kujundaja ning luua endale põnevaid tööväljundeid valdkonnas, mis on suhteliselt uudne.

Kui soovid, siis saad võimaluse panustada ettevõtte Läti haru projektidesse (nt Riia linna sild jne).

Oma rollis vastutad eelkõige:

  • sotsiaalmajanduslike uuringute ja analüüside ning asjakohaste mõjude hindamise läbi viimise eest
  • uuringute jaoks vajalike andmete kogumise, analüüsimise, üldistamise jne. eest
  • huvigruppidega suhtlemise eest (nt kogukonnad, KOV)
  • pakkumiste metoodikate kirjutamise eest

Ootame sind kandideerima ja enda huvist märku andma, kui

  • sul on kõrgharidus erialal, mille õpingute ajal saadud teadmised toetavad antud positsioonil töötamist (nt. teadmised urbanistikast, linnaplaneerimisest, inimgeograafiast, sotsioloogiast, käitumispsühholoogiast, majandusmõjudest, geograafiast vms.).
  • sul on eelnev töökogemus valdkonnas – sotsiaal-majanduslike uuringute ja analüüside läbiviimine, korraldamine, mõjude hindamise kogemus vms. Töös tuleb kindlasti kasuks planeeringute valdkonna kogemus. Kui oled varasemalt olnud seotud ka taastuvenergiaga seotud teemade ning projektidega, siis see on kindlasti boonuseks.
  • oled hea kvalitatiivsete andmete kogumisel ja analüüsimisel.

Töös on oluline väga hea suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus.

Oluline on, et soovid teha meeskonnatööd, oled avatud suhtlemisega kaaslane nii oma tiimis kui ka suhtlemisel väliste partneritega (avalikkus, kogukonnad, kliendid jne), suudad end vajadusel kehtestada ning olla ka diplomaatiline.

SKPK meeskonna pilt kodukale - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Triin Lepland - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Ootame oma meeskonnaga liituma avatud inimest, kes on valmis panustama lahenduste välja töötamisse. Kuna valdkond on suhteliselt uus, siis on kõige olulisem tahe riigi jaoks olulistes projektides kaasa lüüa ja seeläbi tuua rohkem fookusesse sots-majanduslikud teemad. SKPK-s ootab Sind toetav ja ühtehoidev meeskond, kellega koos uut praktikat kujundada.

Koos loome tulevikku!

Triin Lepland, planeeringute osakonna juht

Kandideeri kuni 16.04.2023. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Kadi Kuuskmann

juhatuse liige
värbamispartner, koolitaja
kadi@tammistepersonal.ee
+372 525 0970

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri