fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Laojuht

Lantmännen töökeskkonnaspetsialist

Lantmännen Unibake Estonia AS kuulub Lantmännen gruppi, mille omanikeks on 19 000 Rootsi põllumeest. Lantmännen Unibake on külmutatud pagaritoodete tootja, millel on 6000 pühendunud töötajat ja kaasaegsed tehased enam kui 20 riigis. Sauel asuv tehas saab käesoleval aastal 10 aastaseks ning tootmisüksuses töötab 165 inimest.

Kutsume oma Saue tootmisüksuse meeskonda kogenud

LAOJUHI.

Meiega liitudes saad üksteist toetava rahvusvahelise meeskonna liikmeks, kus sinu areng on sama tähtis kui ettevõtte areng. Toetame sportlikku eluviisi ja paindlikku töökorraldust. Laos kasutame kaasaegset tehnoloogiat – oleme lähiajal kasutusele võtmas ka isesõitvad tõstukid.

Laojuhina korraldad 10-liikmelise meeskonna tööd, kuhu kuuluvad ka laovanem ja materjali planeerija; haldad tellimus- ja tarne protsesse Microsoft Dynamics AX programmis; jälgid lepingute ajakohasust; teostad laoalaseid koolitusi; koostad kulu ja efektiivsuse analüüse ning aruandeid; tagad tooraine ja pakkematerjalide saadavuse tehases; juhid inventuure ning uuendad ja ajakohastad dokumentatsiooni.

kodukale Lantmannen - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

Sinu sujuvat sisseelamist toetab varasem töökogemus lao- ja meeskonnajuhina. Kasuks tuleb ka kogemus tootmisettevõttest. Oma töös vajad head eesti ja inglise keele oskust ning vilumust kasutada MS Office programme. Oled proaktiivne ja lahendustele orienteeritud, oma töös iseseisev, kuid mõistad ka ettevõttesisese koostöö olulisust.  

Kandideeri, edastades enda CV kuni 18.02.2023. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Marlén Vilbaste

värbamispartner

marlen@tammistepersonal.ee
+372 5353 5859

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri