fbpx
tammmiste, värbamine, koolitus

DiSC käitumisprofiil

Everything DiSC profiilid pakuvad mitmekülgset väärtust, alates töötajate teadlikust arendamisest ja hästi toimivate meeskondade loomisest kuni coachimise ja värbamiseni.

On loodud erinevaid DiSC-profiile, nii et hoolimata sellest, kas tahad arendada meeskondi, üksikisikuid, juhte, liidreid või müügitöötajaid, leiad just selleks sobiva DiSC profiili.

EVERYTHING DiSC WORKPLACE PROFIIL

Lihtne töövahend, mis on üle kolmekümne aasta aidanud inimeste vahelist suhtlust paremaks muuta. Testi rapordi koostamisel on kasutatud sinu poolt küsimustiku täitmisel sisestatud andmeid, mis pakub sulle:

 • põhjalikku ülevaadet sinu prioriteetide ja eelistuste kohta tööelus;
 • õpid, kuidas paremini suhelda kolleegidega, kelle prioriteedid ja eelistused sinu omadest erinevad.

Just sinust erinevad inimesed esitavad suhtlemisele väljakutse – meil on neid keerulisem mõista ja seepärast ka koostööd teha. Teades DiSC–i põhiprintsiipe, oskad valida õige kõnetempo, sõnad ja viisi oma mõtete edastamiseks. Palju pingeid ja konflikte jääb sündimata.

Näiteks: Kui sa ise oled suhetele avatud ja kiire otsustaja, on sul vaja õppida koostööd tegema kolleegiga, kes pöörab tähelepanu detailidele, vajab aega otsustamiseks ning soovib kõike viimseni lihvida. Usu, selline kolleeg on suureks väärtuseks, kui oskad temaga koostööd teha.

Everything DiSC Workplace ® põhiprintsiibid:

 • Kõik DiSC stiilid ja nende prioriteedid on ühtviisi väärtuslikud ning iga inimene on segu kõigist neljast käitumisstiilist.
 • Sinu tööstiili mõjutavad ka muud tegurid, nagu näiteks elukogemus, haridus ja küpsus.
 • Iseenda parem mõistmine on esimene samm, et saavutada tõhusamat koostööd teistega.
 • Teiste inimeste DiSC stiilide tundmaõppimine aitab mõista nende prioriteete ning seda, kuidas need sinu omadest erinevad.
 • DiSC-i kasutades saad tõhusamate suhete loomisega tõsta oma töökoha kvaliteeti.

   

Everything DiSC Workplace on Euroopa Psühhologiaassotsiatsioonide Föderatsiooni (EFPA) sertifitseeritud hindamisvahend! DNV-GL akrediteering kinnitab inglise keelse Everything DiSC Workplace’i ® vastavust EFPA standarditele.

EVERYTHING DiSC VÕRDLUSRAPORT

Võrdlusraport võrdleb kahte isikut, kes on täitnud Everything DiSC Workplace® profiili:

 • illustreerib nendevahelisis sarnasusi ja erinevusi;
 • suurendab arusaamist ja parandab töösuhteid;
 • edendab dialoogi ja aitab luua paremaid suhteid;
 • kinnistab koolitusel õpitut;
 • 3-astmeline rakendmaine: teadvusta-personaliseeri-rakenda.

Raport on Everything DiSC Workplace® profiili täitnule tasuta, võrdlusraporteid on võimalik luua kõikide testi täitnutega, kellega tulemuslik koostöö on oluline.

EVERYTHING DiSC MEESKONNARAPORT

Meeskonnavaate raport näitab üldpilti meeskonnas/ettevõttes valitsevate käitumisviiside kohta. Nii saad võimaluse analüüsida tiimi tugevusi ja külgi, millele eduka toimimise nimel peaksid tähelepanu pöörama. Siit on ka hea vaadata – millise käitumisega inimest meeskond juurde vajab või millist käitumist peab teadlikult vähendama.

Näiteks – kui juhtkonna liikmed on jõulised ja tulemustele orienteeritud, kuid nende alluvuses töötavad inimesed pigem täpsusele ja stabiilsusele suunatud, on juhtidel vaja läbi mõelda, millisel viisil suheldes nad tegelikult tulemusi saavutavad.

EVERYTHING DiSC GRUPIKULTUURI RAPORT

Grupikultuuri raporti eesmärk on:

 • tundma õppida grupi DiSC® kultuuri;
 • selle tugevusi ja nõrkusi tundma õppida;
 • teadvustada selle mõju grupi liikmetele;
 • mõista kultuuri mõju otsustusprotsessis ja riskide võtmises.

Individuaalseid nimesid raportis ei mainita.

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Küsi pakkumist või helista
+372 5698 8100

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.