fbpx

Töökeskkonnaspetsialist

Lantmännen töökeskkonnaspetsialist

Lantmännen Unibake Estonia AS kuulub Lantmännen gruppi, mille omanikeks on Rootsi põllumehed. Lantmännen Unibake kaasaegsed tehased asuvad enam kui 20 riigis. Meie Sauel asuv tehas toodab külmutatud pagaritooteid ja üle 90% toodangust ekspordime. Eestis töötab Saue tootmisüksuses üle 150 inimese ja meie tehas Sauel saab käesoleval aastal 10 aastaseks.

Ootame oma Saue tootmisüksusega liituma

TÖÖKESKKONNASPETSIALISTI,

kes soovib kasvada ja areneda koos ettevõttega.

Meiega liitudes saad üksteist toetava professionaalse ja inspireeriva rahvusvahelise meeskonna liikmeks, kus sinu areng on sama tähtis kui ettevõtte areng ning meeldiv ja ohutu töökeskkond on meile oluline. Võimaldame paindlikku töökorraldust, toetame sportlikku eluviisi 100 euroga kvartalis ning sõltuvalt elukohast pakume ka transpordikompensatsiooni. Tööle asudes hüvitame sinu telefoni ostu 500 euro ulatuses ning muidugi oled oodatud osalema ettevõtte ühisüritustel. Tehases kasutame kaasaegset tehnoloogiat – oleme lähiajal kasutusele võtmas automatiseeritud pakkeliinid ja isesõitvad tõstukid.

kodukale Lantmannen - Tammiste värbamine & koolitus

Töökeskkonnaspetsialistina on sinu peamiseks ülesandeks töötervishoiu ja tööohutusalase tegevuse haldamine. Täpsemalt viid läbi ettevõtte riskianalüüse, jälgid nõuete ja protsesside vastavust seadusandlusele, organiseerid töötajate tööohutusalaseid koolitusi ja tegeled dokumentatsiooniga. Lisaks teed koostööd ametiasutustega, valdkonna juhtidega ning korraldad töökeskkonnanõukogu tööd.    

Sinu sujuvat sisseelamist toetab vähemalt 2-aastane töökeskkonnaspetsialisti kogemus põhi- või kõrvalrollina. Kasuks tuleb ka töökogemus tootmisettevõttest. Oma töös vajad head eesti ja inglise keele valdamist nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb ka vene keele oskus suhtlustasandil. Lisaks oled vilunud MS Office programmide kasutaja, proaktiivne ja lahendustele orienteeritud. Oma töös oled iseseisev, kuid mõistad ka ettevõttesisese koostöö olulisust. 

Konkurss kestab sobiva töötaja leidmiseni. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Marlén Vilbaste

värbamispartner

marlen@tammistepersonal.ee
+372 5353 5859

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.