fbpx

Tootmise vahetuse juht

Lantmännen Unibake Estonia AS kuulub Lantmänneni Rootsi põllumajandustootjate ühistule, mis tegutseb erinevates ärivaldkondades – põllumajandus ja -masinad, bioenergia ning toiduainete tootmine. Lantmännen Unibake kuulub toiduainete tootmise ärivaldkonda, mis tegutseb ligemale 20 riigis üle Euroopa. Meie Saue pagarikojas töötab ca 160 töötajat ning  valmistame külmutatud pagaritooteid, mille toodangust üle 90% ekspordime.

Lantmännen Unibake Saue tootmisüksus ootab liituma

TOOTMISE VAHETUSE JUHTI

Meiega liitudes saad üksteist toetava meeskonna liikmeks, kus sinu areng on sama tähtis kui ettevõtte areng ja kus väärtustame mitmekesisust ning ohutut töökeskkonda. Tehases kasutame kaasaegset tehnoloogiat – oleme hiljuti kasutusele võtnud automatiseeritud pakkeliinid ja isesõitvad tõstukid (AGV).

Sinu peamiseks vastutusalaks on tootmisprotsessi ja inimeste juhtimine, mitmekesise ja mitmekeelse tootmistööliste meeskonna töö korraldamine, kvaliteetsete toodete tootmine vastavalt tootmisplaanile; vastutad igapäevaselt tööohutuse ja toiduohutuse alaste juhiste järgmise eest; pead oluliseks meeskonnaliikmete oskuste arendamist ja omad arusaama tööjõu optimaalse planeerimise olulisusest; omad valmisolekut töötada vahetustes, graafiku alusel (vahemikus E-P, 12 h).

Sinu sujuvat sisseelamist toetab iseseisvus, hea eestvedamise ja koostööoskus, huvi toiduainete tootmisprotsessi vastu, lahendustele orienteeritud suhtumine ja korrektsus. Sul on eelnev juhtimisalane töökogemus, arusaam kvaliteedi-ja hügieenireeglite olulisusest, hea arvutikasutamise oskus. Suhtlemisel kolleegidega vajad eesti keele oskust ning vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil. Kasuks tuleb eelnev kogemus toiduainete tööstuses või toiduainete käitlemisel.  

Pakume Sulle tööle väärilist tasu, eneseteostust läbi arendusprotsesside ning suurepärast võimalust rakendada oma teadmisi ning kogemusi rahvusvahelises ettevõttes Lantmännen Unibake. Sul on abivalmis kolleegid ja toetame Sind sisseelamisel. Sinu heaolu edendamiseks pakume spordikompensatsiooni (Stebby) 100 EUR kvartalis ja meil on ägedad meeskonna ja ettevõtte ühisüritused. Ettevõtte poolt pakume transpordikompensatsiooni.

Kandideeri kuni 15.03.2024. Tagame kandideerimise konfidentsiaalsuse!

Lisainfo

Marlén Vilbaste

värbamispartner

marlen@tammistepersonal.ee
+372 5353 5859

Monika Lehtmets

värbamisspetsialist

monika@tammistepersonal.ee
+372 5450 1131

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kandideeri

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.