fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Coaching

Coach on juhi/tippspetsialisti või meeskonna arengu toetaja, ta on küsimuste küsija ja lõpuni kuulaja. Coaching on küsimise ja kuulamise kunst, mis aitab ületada takistused ja saavutada olulised eesmärgid.  Kohtumistel tegeletakse Sinule ja/või meeskonnale oluliste tööalaste teemadega.

uute Tootajate - Tammiste Personalibüroo | Värbamine - Koolitus - Coaching

ÜKS ÜHELE COACHING

Individuaalses coachingus sead ise endale isikliku tööalase eesmärgi, leiad viisid takistuste ületamiseks ja võimalused eesmärgini jõudmiseks. Sellel teekonnal esitab coach Sulle vahel päris keerulisi ja samas olulisi küsimusi. Nii hakkad ise mõistma, mis sulle päriselt oluline on ja leiad viisid selle saavutamiseks. Kuulates enda mõtteid nii, et mõistetud saavad Sinu sõnad sõnade sees, näed ise võimalusi, mida varem ehk ei osanud või ka julgenud kaaluda. Unistused ja eesmärgid saavad teoks. 

Minimaalne soovituslik kohtumiste arv on 6 kohtumist 6 kuu jooksul. 

MEESKONNA COACHING

Meeskonna coachingus seab meeskond endale ühise tööalase eesmärgi, leiab ühiselt viisid takistuste ületamiseks ja võimalused eesmärkideni jõudmiseks. Ühiselt loodud tegevusplaan kindla sihi suunas liikumiseks või konkreetse eesmärgi täitmiseks motiveerib kõiki oma panust andma, suurendab ühtekuuluvustunnet ja pühendumist. 

Minimaalne soovituslik kohtumiste arv meeskonnaga on kolm kohtumist. Tegelik vajadus selgub meeskonnaga tutvumisel ja sõltu hetkeolukorrast. Meeskonna coachingus luuakse ühised eesmärgid, ületatakse sisemised takistused ja sõlmitakse selged kokkulepped eesmärkide saavutamiseks.

Coachingu läbiviija

Psühholoog ja coach Sirje Tammiste: ,,Minu teekond coachiks on olnud pikk. Minu ärikliendid hakkasid esitama juhtimise kohta küsimusi, mille vastuseid ma ei teadnud. Olin ka ise juhina otsimas teed ettevõtte arendamiseks nii, et osa töötajaid on Tallinnas, osa Pärnus. Sel ajal oli andmebaas raudkapis, mitte Talendipangas. Polnud kaugtöö võimalusi.  Jõudes coachingu õpinguteni, sain aru, et viin ellu vaid need otsused, milleni ise olen jõudnud.  Sel teel on vajalik, et oleks  arengutreener – küsija ja kuulaja, uue perspektiivi avaja. 

Õppisin Raimo Ülavere juures ja Fonteses. Lõpliku lihvi andis pikaajaline arenguprogramm ning tänaseks olen C
ertificated Professional Coach (ICF) .”

Küsi pakkumist või helista +372 5698 8100

Coachingu tagasiside

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.