fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Tulemuslik värbamine

Hästi toimiva meeskonna loomine on kunst. Värbamine ei ole vaid tööpakkumiste koostamine ja sobivate kandidaatidega intervjuude läbiviimine – see on protsess, mille käigus on ettevõttel, organisatsioonil võimalus mõjutada enda kuvandit, luua tööandja brändi ning teadlike valikute ja tegevuste kaudu jõuda õigete inimeste värbamiseni. 

EESMÄRK

Mõista värbamisprotsessi kui tervikut ning teadvustada iseenda ja meeskonna rolli ning võimalusi selle protsessi edukal läbiviimisel.

TEEMAD JA ÕPIVÄLJUND

  • Värbamisprotsess kui tervik; 
  • igaühe rolli ja olulisuse teadvustamine värbamisprotsessis;
  • suhtlemisoskuste olulisuse teadvustamine ja nende harjutamine;
  • väärtuspõhine värbamine – kuidas luua väärtuspõhiseid meeskondi ja kuidas kandidaatide väärtusi värbamisel kindlaks teha ja nendega valiku otsuste tegemisel arvestada; 
  • positiivse kandideerimise kogemuse loomine värbamisprotsessis;
  • tööandja bränd – kuidas seda mõjutada läbi värbamise.

SIHTGRUPP

Koolitus sobib kõigile, kes vastutavad personalivaliku õnnestumise eest, st värbamisspetsialistid, personalijuhid, keskastme juhid, tippjuhid jt. Grupi optimaalne suurus kuni 14 osalejat.

MEETODID

Koolitus on üles ehitatud aktiivõppe meetoditele, kus kogemuste jagamine vaheldub praktiliste harjutuste ja grupi harjutustega. Kõigile koolitustel osalejatele põhjalikud õppematerjalid ja tunnistused.

Koolitajad

Meie koolitajad on pikaaegse värbamise kogemusega psühholoogid ja suhtlemistreenerid.

Küsi pakkumist või helista +372 5698 8100

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.