fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Personaliotsing õnnestuva kandidaadi leidmiseks

Me leiame teie ettevõtte jaoks kõige sobivamad kandidaadid, mis säästab teie aega ning aitab keskenduda lõppvaliku tegemisele.

MIKS KASUTADA VÄRBAMISEL MEID?

EELTÖÖ – Teeme koostöös kliendiga põhjaliku eeltöö ja aitame läbi mõelda, millist inimest ettevõte vajab ning mis tagab ametikohal edu.

TALENDIPANK – Kutsume alati konkursile tugevaid kandidaate Tammiste Talendipangast, kus on paljude potentsiaalsete kandidaatide andmed, kes hetkel ise aktiivselt tööpakkumisi ei jälgi, ent on sobiva pakkumise korral valmis töökohta vahetama. Paljude Tammiste Talendipangas esindatud inimestega oleme eelnevalt kohtunud ning me teame täpselt, keda konkursile kutsuda.

HINDAMINE – Kandidaadid läbivad põhjaliku hindamisprotsessi, mille käigus loome kandideerijast tervikpildi. Lisaks teadmistele ja oskustele õpime tundma kandidaadi käitumisviise, isiksuseomadusi, võimeid, väärtusi, hoiakuid ja motivatsiooni.

KOMMUNIKATSIOON KANDIDAATIDEGA – Kandideerijad on kogu protsessi vältel informeeritud konkursi käigust ja tulemustest. Nii on tagatud tööpakkuja hea maine tööotsijate silmis.
LÕPPVALIKLõppvaliku teeb alati klient ehk tööandja, olles eelnevalt saanud põhjalikud kokkuvõtted nõudmistele vastavate kandidaatide kogemuste, ootuste, väärtuste, isiksuseomaduste ja võimete kohta. Värbamisprotsess ei lõppe enne, kui klient on leidnud sobiva inimese. 
PÄRAST VÄRBAMIST – Pärast töösuhte loomist pakume abi sisseelamisprogrammi ehk onboardingu koostamisel. Õige algus määrab edasise koostöö edukuse.

Personaliotsingu läbiviimine koos meiega aitab leida sobivaimad kandidaadid ning kokku hoida teie aega.

Küsi pakkumist või helista +372 5698 8100

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.