fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Koolitused

Meie koolitused on kui rätseplahendused, mis on loodud just sinu eesmärke silmas pidades. Seepärast soovime sinuga enne koolituse pakkumise tegemist kindlasti suhelda, et sinu ootusi ja võimalusi paremini mõista ning neid pakkumise tegemisel kindlasti arvestada. 

TEADUSPÕHISED ÕPPIMISMEETODID – arvestame koolituste läbiviimisel alati teadlaste avastustega täiskasvanu õppimise kohta: uued teadmised kinnistuvad vaid siis, kui on mõistetud nende väärtust ja seost igapäevaeluga.

PRAKTILISUS – uute oskuste omandamisel on oluline õpitava praktiline läbi tegemine.  Koolitustel vahelduvad interaktiivsed lühiloengud erinevate harjutuste ja aruteludega. Kõigile koolitustel osalejatele põhjalikud õppematerjalid ja tunnistused.

KAASAHAARAVUS – koolitused mööduvad positiivses meeleolus ja kiires tempos, olles osalejaid kaasavad ja aruteludele inspireerivad.

KAASAEGSED MEETODID – meie koolitused baseeruvad aktiivõppe meetoditele, toetume coachingu põhimõtetele. Suhtlemisoskuste (enesekehtestamine, konfliktide ennetamine, lahendamine ja vahendamine, tagasiside andmine, intervjueerimine jne.) kõige efektiivsem õppimine toimub videotagasisidega treeningutel.

Koolitajad

Küsi pakkumist või helista +372 5698 8100

Kliendid meist

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.