Meie uuenenud andmebaas

Oleme koostöös hea partneri Brightspark OÜ-ga arendanud nii kandidaatide kui meie enda värbamispartnerite ja assistentide jaoks mugava ja turvalise Talendipanga. Edaspidi toimuvadki kandideerimised läbi Talendipanga.

Kui oled tööotsijana varem meie konkursil osalenud, siis vaata kindlasti, kas kõik andmed sinu kohta on õiged. Sisse saad logida e-maili kasutades. Nii peaks süsteem sind ära tundma. Edaspidi saad mugavalt vaadata kõiki oma kandideerimisi, lisada CVd sind huvitavale konkursile, lisada faile, videotutvustust, jne. Kui sa praegu
tööpakkumisi ei soovi, saad enda konto passiivseks muuta ning vajadusel selle uuesti aktiveerida. Loomulikult on võimalus ka oma andmed kustutada, kuid siis pead arvestama, et kustutad ka kõik sinu CVga seotud failid – varasemalt tehtud testid ja intervjuu kokkuvõtted, mida on lisanud meie projektijuhid. Kui kõik kohe ei laabu, anna palun meile teada – koos Brightsparki arendajatega saame kõik korda.

Kui soovid edaspidi meilt tööpakkumisi saada, on sul mugav oma andmed meie andmebaasi lisada – CV-Online´st ja CV Keskusest saad oma CV alla laadida ning selle omakorda Talendipanka üles laadida. Sel juhul palun kontrolli kindlasti üle, et kõik andmed läheksid õigesti Talendipanka. Edaspidi saad end mugavalt uuele konkursile lisada ja oma kandideerimistel silma peal hoida.

Talendipangaga tutvumisel palun vaata ka kasutamistingimusi ja anna nõusolek sinu andmete kasutamiseks. Oluline on teada, et me ei avalda mitte kunagi oma klientidele ühegi tööotsija nime ilma tema nõusolekuta.

Julgustame lisama enda videotutvustust – nii saame sinuga paremini tuttavaks ja kuuleme sinu töösoovidest täpsemalt. Kindlasti mõtle hästi läbi, mida ja kuidas enda kohta räägid. Lisaks vaata ka oma tausta – mida lagedam, seda parem üldmulje jääb. Ka soovitame filmimise ajaks korrektselt riietuda, nii jääb sinust meeldiv esmamulje. Saad oma tutvustuse ise üle vaadata ja kui rahul pole, ära kustutada ja uue üles laadida.

Kord aastas saadame kõikidele kirja ja palume andmeid andmebaasis uuendada. Nii oleme kursis sinu ootustega uuele tööle ja meil on ka ajakohased kontaktandmed.

Kindlasti võidavad meie uuendusest kõik meie kliendid, sest suudame sihtotsinguks oma mahukast andmebaasist hõlpsamini kandidaate leida. Nüüd saame ka kiire ülevaate valikuvõimalustest – kas meil on nõudmistele vastavaid kandidaate. Siiski ei piirdu me kunagi vaid oma andmebaasiga – meie kasutuses on kõik avalikud andmebaasid, kust sobivaid kandidaate otsime ja konkurssidele kutsume. Üha enam on kasutusel LinkedIn, mille kaudu me oma ala tippudeni jõuame. Kuigi LinkedIn pole Eestis veel nii populaarne kui mujal maailmas, aitab see meid juba päris kenasti.

See, millised on meie värbamispartnerite ja assistentide rõõmud uue andmebaasi kasutamisega, huvitab kindlasti iga ettevõtte värbamisega tegelevat töötajat. Meie kasutada on mugavad töölauad, kus kandidaate on mugav hallata ning pole karta, et keegi „ära kaob“. Ka on värbamise projektijuhil mugav assistendile ülesandeid delegeerida ja jälgida, kuidas kogu projekt edeneb. Hea meelega jagame oma kogemust edaspidi mõnes töötoas. Ikka selleks, et ka teised saaksid enda kasutusse kaasaegse töövahendi – värbamises pole efektiivsust ja paindlikke lahendusi pakkuvaid töövahendeid liiga palju.

Meie valisime oma IT- arenduse eelkõige selle pärast, et see kuulub meile ja me saame seda vastavalt oma soovidele arendada. Loomulikult kogesime IT-projekti tellimise keerukust. See õpetas veelgi paremini aru saama, kuivõrd oluline on pidev suhtlemine koostööpartnerite vahel, vahepeatuste tegemine et veenduda – kas liigume õiges suunas, kas saame asjadest ühte moodi aru.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kodulehe tammistepersonal.ee isikuandmete vastutav töötleja on Tammiste Personalibüroo OÜ (registrikood 10443655) asukohaga Rüütli tn 38 Pärnu linn, Pärnu maakond 80011, tel 56 988 100 ja e-kiri info@tammistepersonal.ee.

MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, ettevõtte nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • lisanduvad saadetud sõnumid.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi päringute haldamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.
Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse kodulehe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse kodulehe klienditoele päringute haldamiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik kodulehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone Media (zone.ee) serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on kodulehe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kodulehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Koduleht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE, NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE, KUSTUTAMINE

Isikuandmetega tutvumiseks, nõusoleku tagasi võtmiseks ning andmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust e-posti teel info@tammistepersonal.ee. Taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud küsimused saata e-kirjana info@tammistepersonal.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).