fbpx

Meie uuenenud andmebaas

Oleme koostöös hea partneri Brightspark OÜ-ga arendanud nii kandidaatide kui meie enda värbamispartnerite ja assistentide jaoks mugava ja turvalise Talendipanga. Edaspidi toimuvadki kandideerimised läbi Talendipanga.

Kui oled tööotsijana varem meie konkursil osalenud, siis vaata kindlasti, kas kõik andmed sinu kohta on õiged. Sisse saad logida e-maili kasutades. Nii peaks süsteem sind ära tundma. Edaspidi saad mugavalt vaadata kõiki oma kandideerimisi, lisada CVd sind huvitavale konkursile, lisada faile, videotutvustust, jne. Kui sa praegu tööpakkumisi ei soovi, saad enda konto passiivseks muuta ning vajadusel selle uuesti aktiveerida. Loomulikult on võimalus ka oma andmed kustutada, kuid siis pead arvestama, et kustutad ka kõik sinu CVga seotud failid – varasemalt tehtud testid ja intervjuu kokkuvõtted, mida on lisanud meie projektijuhid. Kui kõik kohe ei laabu, anna palun meile teada – koos Brightsparki arendajatega saame kõik korda.

Kui soovid edaspidi meilt tööpakkumisi saada, on sul mugav oma andmed meie andmebaasi lisada – CV-Online´st ja CV Keskusest saad oma CV alla laadida ning selle omakorda Talendipanka üles laadida. Sel juhul palun kontrolli kindlasti üle, et kõik andmed läheksid õigesti Talendipanka. Edaspidi saad end mugavalt uuele konkursile lisada ja oma kandideerimistel silma peal hoida.

Talendipangaga tutvumisel palun vaata ka kasutamistingimusi ja anna nõusolek sinu andmete kasutamiseks. Oluline on teada, et me ei avalda mitte kunagi oma klientidele ühegi tööotsija nime ilma tema nõusolekuta.

Julgustame lisama enda videotutvustust – nii saame sinuga paremini tuttavaks ja kuuleme sinu töösoovidest täpsemalt. Kindlasti mõtle hästi läbi, mida ja kuidas enda kohta räägid. Lisaks vaata ka oma tausta – mida lagedam, seda parem üldmulje jääb. Ka soovitame filmimise ajaks korrektselt riietuda, nii jääb sinust meeldiv esmamulje. Saad oma tutvustuse ise üle vaadata ja kui rahul pole, ära kustutada ja uue üles laadida.

Kord aastas saadame kõikidele kirja ja palume andmeid andmebaasis uuendada. Nii oleme kursis sinu ootustega uuele tööle ja meil on ka ajakohased kontaktandmed.

Kindlasti võidavad meie uuendusest kõik meie kliendid, sest suudame sihtotsinguks oma mahukast andmebaasist hõlpsamini kandidaate leida. Nüüd saame ka kiire ülevaate valikuvõimalustest – kas meil on nõudmistele vastavaid kandidaate. Siiski ei piirdu me kunagi vaid oma andmebaasiga – meie kasutuses on kõik avalikud andmebaasid, kust sobivaid kandidaate otsime ja konkurssidele kutsume. Üha enam on kasutusel LinkedIn, mille kaudu me oma ala tippudeni jõuame. Kuigi LinkedIn pole Eestis veel nii populaarne kui mujal maailmas, aitab see meid juba päris kenasti.

See, millised on meie värbamispartnerite ja assistentide rõõmud uue andmebaasi kasutamisega, huvitab kindlasti iga ettevõtte värbamisega tegelevat töötajat. Meie kasutada on mugavad töölauad, kus kandidaate on mugav hallata ning pole karta, et keegi „ära kaob“. Ka on värbamise projektijuhil mugav assistendile ülesandeid delegeerida ja jälgida, kuidas kogu projekt edeneb. Hea meelega jagame oma kogemust edaspidi mõnes töötoas. Ikka selleks, et ka teised saaksid enda kasutusse kaasaegse töövahendi – värbamises pole efektiivsust ja paindlikke lahendusi pakkuvaid töövahendeid liiga palju.

Meie valisime oma IT- arenduse eelkõige selle pärast, et see kuulub meile ja me saame seda vastavalt oma soovidele arendada. Loomulikult kogesime IT-projekti tellimise keerukust. See õpetas veelgi paremini aru saama, kuivõrd oluline on pidev suhtlemine koostööpartnerite vahel, vahepeatuste tegemine et veenduda – kas liigume õiges suunas, kas saame asjadest ühte moodi aru.

BS logo square - Tammiste värbamine & koolitus

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.