Sirje – Professional Coach

Oleme oma klientidele lähedal, kui neil on vaja leida vastused olulistele küsimustele või teha keerulisi otsused. Kui otsitakse endas selgust, tehakse karjääripööret, muudatust meeskonnas… Teame – klient soovib olla lõpuni kuulatud. Talle on oluline leida just tema jaoks õiged vastused. Sellistel hetkedel vajab ta coachingut.

Olen varasemalt läbinud mitmeid erinevaid coachingu koolitusi ja edukalt ka praktiseerinud. Ning kogenud – mida rohkem ma tean, seda vähem ma tean. Just see kogemus viis mu uue väljaõppeni, kus õpetajateks olid rahvusvaheliselt tunnustatud coachid ja koolitajad.

Lahenduskeskse coachingu väljaõpe andis sügava arusaama sellest, kuidas:

  • õigesti ja õigel hetkel esitatud küsimused aitavad selgust suurendada – mida ja miks ma tegelikult tahan ja kuidas ma seda võin saada;
  • kuulata nii, et kuuled sõnu sõnade sees;
  • toime tulla hirmudega ja vaatamata sisemistele kõhklustele julgeda astuda järgmine samm;
  • võtta oma elu juhtimine enda kätte, olla ise plaanide läbi mõtleja ja ellu viija;
  • visioon oma tulevikust aitab tegelikke samme teha – unistusest saab selge eesmärk;
  • mõelda läbi oma roll ja käitumine, et saavutada seda, mis on tõeliselt oluline.

See väljaõpe arendas mind inimesena. Pani sügavamalt endasse vaatama, iseenda oluliste teemadega tegelema. Olles ise palju õppinud ja kogenud, tean, kuidas coaching mõjub. Minevikust saab tulevik, kui võtad sealt positiivse kogemuse. Sõnastad selle ja vormid plaaniks, mille järgi on hea ja kindel astuda.

Loe veel: 

Kuidas coaching edasi aitab liikuda? 

 

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kodulehe tammistepersonal.ee isikuandmete vastutav töötleja on Tammiste Personalibüroo OÜ (registrikood 10443655) asukohaga Rüütli tn 38 Pärnu linn, Pärnu maakond 80011, tel 56 988 100 ja e-kiri info@tammistepersonal.ee.

MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, ettevõtte nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • lisanduvad saadetud sõnumid.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi päringute haldamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.
Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse kodulehe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse kodulehe klienditoele päringute haldamiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik kodulehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone Media (zone.ee) serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on kodulehe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kodulehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Koduleht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE, NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE, KUSTUTAMINE

Isikuandmetega tutvumiseks, nõusoleku tagasi võtmiseks ning andmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust e-posti teel info@tammistepersonal.ee. Taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud küsimused saata e-kirjana info@tammistepersonal.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).