fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

Enese- ja meeskonnaanalüüs
DiSC mudeli põhjal

DiSC Profiilile tuginev koolitus annab võimaluse õppida paremini mõistma iseenda, koostööpartnerite, kolleegide ja teiste inimeste käitumist ning valida edukaks koostööks sobilik käitumisviis.

KOOLITUSE EESMÄRK

Koolituse eesmärgiks on analüüsida ja kaardistada meeskonnaliikmetele omased käitumisstiilid ning saada teadlikuks, kuidas erinevaid käitumisstiile kõige edukamalt tulemuste saavutamiseks rakendada. Ühisel koolituspäeval õpitakse iseennast ja oma kolleege lähemalt tundma. See annab oskuse edaspidi koostöös omavaheliste erinevustega paremini arvestada

KOOLITUSE TEEMAD JA ÕPIVÄLJUND

KÄITUMISVIISIDE MÕISTMINEoskad mõista iseenda käitumisviise ning seda, kuidas Sinu käitumine teisi mõjutab;

ERINEVATE SUHTLEMIS STRATEEGIATE KASUTAMINEomandatud teadmised aitavad mõista, respekteerida ja väärtustada individuaalseid erinevusi ning arendada erinevaid suhtlemis strateegiaid koostöö parandamiseks;

MEESKONNATUNNETUS oskad vaadata meeskonda tervikuna, näha ja mõista meeskonnale omaseid käitumisviise;

USALDUSmeeskonnas suureneb omavaheline usaldus ja teineteisemõistmine;

OMA KÄITUMISE KOHANDAMINE koolitus annab praktilise oskuse kohandada oma käitumist vastavalt suhtluspartnerile eesmärgiga saavutada hea ning tulemuslik koostöö.

KOOLITUSE ÜLESEHITUS

DiSC Profiilile tuginev meeskonnakoolitus on ühepäevane koolitus. Arenguprogrammides soovitame seda koolitust esimeseks koolituseks. DiSC annab juhtidele parema enese ja teiste mõistmise. Arenguprogrammi järgmistes moodulites õpime erinevate suhtlemisoskuste ja juhtimisvõtete teadliku kohandamist partneri profiilile. Koolitusel kasutatakse interaktiivseid loenguid, individuaal-, paaris- ja grupiharjutusi, õppefilme ja mängulisi elemente, mis kaasavad kõiki osalejaid. Kõigile koolitustel osalejatele põhjalikud õppematerjalid ja tunnistused.

SIHTGRUPP

Koolitus sobib eelkõige meeskonnakoolituseks. Grupi suurus kuni 8 – 20 osalejat.

LISAINFORMATSIOON DiSC PROFIILI KOHTA

Everything DiSC Workplace on Euroopa Psühholoogia assotsiatsioonide Föderatsiooni (EFPA) sertifitseeritud hindamisvahend.  DNV-GL akrediteering kinnitab inglise keelse Everything DiSC Workplace’i ® vastavust EFPA standarditele.

Koolitajad

Kõik meie koolitajad on sertifitseeritud DiSC konsultant-koolitajad ja
omavad pikaajalist kogemust DiSC mudelile tuginevate koolituste läbiviimisel.

Koolitajad Sirje Tammiste ja Kadi Kuuskmann.

Küsi pakkumist või helista +372 5698 8100

DiSC koolituse tagasiside

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.