fbpx
Tammiste Personalibüroo - värbamine, koolitus

DiSC meeskonnakoolitus

1- või 2-päevane koolitus

✔️ meeskondadele

✔️ optimaalne grupi suurus 8-20 osalejat

 

ÕPI TUNDMA ISEENDA JA OMA KOLLEEGIDE KÄITUMIST

 

Kas oled tundnud, et mõne inimesega tekib väga hea klapp – te mõtlete ja käitute sarnaselt, teisega aga nii lihtsalt koostöö ei toimi? Tahad teada, miks see nii on ja kuidas oma kolleegidega tiimis edukamalt koostööd teha? DiSC mudel annab nendele küsimustele väga lihtsalt mõistetava selgituse!

DiSC profiilist tulenevad 4 erinevat käitumisstiili – domineeriv, sotsiaalne, stabiilne ja analüüsiv. Teades, milline on sinu enda ja su suhtluspartnerile omane käitumisstiil, saad teadlikult valida sobivamad viisid suhtlemiseks ja koostööks.

DiSC mudelile tuginev meeskonnakoolitus annab võimaluse tugevdada meeskonnasuhteid, teha omavahel tõhusamat koostööd. Ja samas on koolituselt saadud teadmised rakendatavad suhtluses majaväliste partneritega ning ka eraelus. Meeskondades töötavad erinevad inimesed ja omavahelise eduka koostöö ülesehitamine nõuab kõigi aega ja panust. DiSC teeb sinu elu lihtsamaks! Teades, mis on kolleegi peamiseks käitumisstiiliks; mis teda motiveerib; kuidas ta erimeelsuste olukorras reageerib; mis on tema hirmud jne – on lihtsam mõista ja aktsepteerida.  

DiSC annab võimaluse mõelda ja arutleda meeskonnasuhteid läbi erinevuste. Selleks, et edukalt suhelda, suurepäraseid meeskondlikke tulemusi saavutada, ei pea me olema sarnased. Me peame oskama erinevustega arvestada ja igaühe tugevusi parimal viisil kasutama.

KOOLITUSE LÄBINUNA TUNNED JA MÕISTAD ISEENNAST PAREMINI NING SAAVUTAD TÕHUSAMA KOOSTÖÖ TEISTEGA.

Kasutades DiSCi teadmist, saad luua tõhusamaid suhteid ning tõsta töökoha kvaliteeti.

Koolituse tulemusel:

 • tugevneb meeskonnatunne
 • saad teadmisi erinevate inimese käitumise, mõtlemise ja emotsioonide kohta
 • saad oma “tööriistakasti” praktilised teadmised ja oskused, mida rakendada
 • õpid paremini mõistma enda, meeskonnakaaslaste ja partnerite käitumist
 • oskad valida edukaks koostööks sobilikku käitumisviisi

KOOSTAME JUST SINU OOTUSTELE VASTAVA KOOLITUSPROGRAMMI

Enne koolitust:

 • kaardistame sinu ootused ja vajadused ning loome just sellest lähtuva koolitusprogrammi
 • täidad veebipõhise DiSC testi, mille raporti saad kätte koolituspäeval

 

1-päevane koolitus:

Koolituspäev algab DiSC testi põhimõtete tundmaõppimisega, mille järel saad kätte oma testiraporti ja päeva teises pooles õpid testi tulemusi praktikas kasutama – nii meeskonnas kui ka teiste erinevate inimestega suheldes, koostööd tehes.

Eneseanalüüs. “Milline mina olen, mis on minu tugevuseks ja mida võiksin enda käitumises arendada?” Koolitusel saad juba teha ka esimesed sammud eesmärkide seadmiseks ja enesearengu tegevusplaani loomiseks.

Meeskonnatöö analüüs. Kui koos on erinevad inimesed, kuidas siis parimal viisil koostööd teha? Millega võiksid arvestada, et koostöö sujuks? Koolitusel tekib suurem teineteisemõistmine ning saad aru, miks üks või teine just nii käitub. Me ei saa kedagi muuta, saame õppida teadlikult oma käitumist kohandama. Kui õpid inimeste käitumist märkama ja õigeid järeldusi tegema, oskad ka valida õige suhtlemisviisi. Saavutad väiksema aja ja energia kuluga kokkulepped, milles mõlemad tunnevad end võitjatena.

2-päevane koolitus:

2-päevasel koolitusel on võimalus DiSCi teadmisi kinnistada ja suunata nende teadmiste rakendamine praktikasse. Teist päeva jätkukoolitusena soovitame eelkõige juhtidele, kuna käsitleme teemadena just inimeste juhtimisega seotud valdkondi.

DiSC KOOLITUS ON MÕELDUD SULLE, KUI SOOVID…

 • mõista iseenda käitumisviise ning seda, kuidas sinu käitumine teisi mõjutab
 • saada teadlikuks, kuidas erinevaid käitumisstiile kõige edukamalt tulemuste saavutamiseks rakendada
 • osata kasutada erinevaid suhtlemisstrateegiaid tulemusliku koostöö saavutamiseks
 • muuta kliendisuhted tulemuslikumaks
 • arendada oma juhtimisoskusi

OLED SA VALMIS VIIMA OMA MEESKONNAS KOOSTÖÖ JÄRGMISELE TASEMELE?

LISAINFORMATSIOON DiSC PROFIILI KOHTA

Kasutame Eesti kultuurinormile valideeritud ja normeeritud Wiley DiSC Profiile. On oluline, et käitumuslikud ja  isiksusetestid on litsentseeritud kasutamiseks vastavale kultuurile. Everything DiSC on John Wiley ja Sons, Inc. registreeritud kaubamärgid.

Everything DiSC Workplace on Euroopa Psühholoogia assotsiatsioonide Föderatsiooni (EFPA) sertifitseeritud hindamisvahend.  DNV-GL akrediteering kinnitab inglise keelse Everything DiSC Workplace’i ® vastavust EFPA standarditele.

DiSC koolituse tagasiside

Koolitajad

Meie koolitajad on sertifitseeritud DiSC konsultant-koolitajad ja omavad
pikaajalist kogemust DiSC mudelile tuginevate koolituste läbiviimisel.

Küsi pakkumist või helista +372 5698 8100

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.