Otsid talenti?

Kui alustad uue töötaja otsinguga, siis ootusi ja nõudmisi ritta seades jõuad küllalt sageli päris pika nimekirjani. Vahel raatsid mõnd neist nõudmistest kõrvale jätta, kuid tunnista, teed seda siiski raske südamega. Kõik on ju tähtis! Tahad leida oma ala tipptegijat, siis peavad ka nõudmised tipus olema!

 

Kuid mõtle sellele, et:

  • parimad oma ala tegijad on sageli päris tagasihoidlikud inimesed. Nad ei ole head enda kiitmises ja sageli loobuvad kandideerimisest, sest ei usu, et vastavad kõikidele  nõudmistele. Nende jaoks ei piisa, kui mõni nõudmine on täidetud. See teebki nad parimaks, sest nad ei lase latti alla. Ka enda hindamisel.
  • kandideerivad hoopis julgemini need, kelle enesehinnang ei vasta päris tegelikkusele ja Sul palju tööd, et selekteerimisega toime tulla.

 

Soovitame Sul suhtuda kuulutusse kui ettevõtte ja antud töökoha reklaami. See peaks silma hakkama õigetele inimestele! Seepärast kaalu hoolega ja ära pinguta keerulise jutu ja nõudmistega isikuomadustele üle. Talendid on hõivatud, neil pole aega lugeda pikka lohisevat teksti.

 

Talendi tunned lihtsalt ära, sest :

  • ta teeb oma tööd suure pühendumisega ja sellest rääkides satub ta hasarti
  • ta on sihikindlalt end oma valdkonnas arendanud ja ei hüppa ühest ametist teise – ta teab, kuhu liigub
  • tema sihikindlus enda elu juhtimisel väljendub ka igapäevases töös
  • ta ei tee endale hinnaalandust ja ei soovi seda ka teiste töös näha. Sagedasti ei oska ta end müüa, on pigem tagasihoidlik endast rääkides. Erandiks on siin andekad müügiinimesed!
  • ta on hea just selles, mis on tema töö. Kui otsid projekteerijat, ära soovi, et ta oleks avatud suhtleja! Kui leiad sellise inimese, kasuta ära kogu tema potentsiaal klientidega suhtlemiseks ja meeskonnasuhete arendamiseks.

 

Kui oled leidnud inimese, kes tõepoolest oskab oma tööd ja teeb seda kirega, siis tee kõik Sinust olenev, et teda ettevõttega siduda. Tema töökus ja tõsine suhtumine tõstavad lati kõrgemale, teised hakkavad ka rohkem pingutama.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Kodulehe tammistepersonal.ee isikuandmete vastutav töötleja on Tammiste Personalibüroo OÜ (registrikood 10443655) asukohaga Rüütli tn 38 Pärnu linn, Pärnu maakond 80011, tel 56 988 100 ja e-kiri info@tammistepersonal.ee.

MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

  • nimi, ettevõtte nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • lisanduvad saadetud sõnumid.

MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

Isikuandmeid kasutatakse kliendi päringute haldamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.
Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse kodulehe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

ÕIGUSLIK ALUS

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

Isikuandmed edastatakse kodulehe klienditoele päringute haldamiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik kodulehe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

TURVALISUS JA ANDMETELE LIGIPÄÄS

Isikuandmeid hoitakse Zone Media (zone.ee) serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on kodulehe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kodulehe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Koduleht rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE, NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE, KUSTUTAMINE

Isikuandmetega tutvumiseks, nõusoleku tagasi võtmiseks ning andmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust e-posti teel info@tammistepersonal.ee. Taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Isikuandmete töötlemisega seotud küsimused saata e-kirjana info@tammistepersonal.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).