fbpx

Eelvalik

Värbamine, eelvalik - Tammiste Personalibüroo

Eelvaliku teenus on väga paindlik ning seda saame kohandada täpselt sinu vajadustele sobivaks. 

Eelvaliku protsessi eesmärgiks on säästa sinu aega, mis kulub otsingu algetapil erinevatele tehnilistele toimingutele, CV-de analüüsile ning kandidaatidest esmase mulje loomisele. Koostöö algul kaardistame koos vajalikud tegevused värbamisprotsessi läbiviimiseks. 

Ajaline kestvus:  2–5 nädalat

Kellele sobib?:  Kliendile, kes soovib värbamisprotsessis ise rohkem kaasas olla või vajab ajasäästlikku lahendust kandidaatide leidmiseks.

EELVALIKU PROTSESS

Tammiste ikoon 03 - Tammiste värbamine & koolitus

Pakkumise esitamine
Koostöökokkulepe

Tammiste ikoon 08 - Tammiste värbamine & koolitus

Koostöökohtumine
Ametiprofiili täpsustamine
Lepingu sõlmimine

Tammiste ikoon 04 - Tammiste värbamine & koolitus

Värbamiskampaania loomine ja seadistamine

Tammiste ikoon 01 - Tammiste värbamine & koolitus

Eelvalik
Intervjuud

Tammiste ikoon 07 - Tammiste värbamine & koolitus

Kuni 6 kandidaadi esitlemine Otsuse tegemine​

EELTÖÖ – Koostöös kaardistame värbamisprotsessi läbiviimiseks vajalikud tegevused. Samuti täpsustame ametikoha profiili, kus on kirjas positsiooni vastutusvaldkonnad ja kohustused, tööks vajalikud teadmised, oskused ja kogemused ning ootused sobivale isiksusele/inimtüübile.

OTSING – Eelvaliku protsessis kasutame kandidaatide leidmiseks avalikku otsingut, mille raames avaldame töökuulutused meie koduleheküljel, uudiskirjas, sotsiaalvõrgustiku kanalites, tööportaalides, suhtleme kutse- ja kõrgkoolidega ning kokkuleppel kasutame ka tasulist meediat avatud positsiooni kuulutamiseks.

HINDAMINE – Viime CV põhjal sobivateks osutunud kandidaatidega läbi intervjuud, kus tutvustame teie ettevõtet,kaardistame kandidaadi ootused, motivatsiooni, eelneva töökogemuse ja oskused. Lisaks on võimalik soovi korral tellida lisateenuseid kandidaatide hindamiseks, sh testimist, fokusseeritud intervjuud ning taustakõnede läbiviimist.

LÕPPVALIK – Esitame sulle kuni 6 potentsiaalse kandidaadi CV-d koos kokkuvõttega. Kokkuvõte annab informatsiooni värbamispartneri tähelepanekutest suhtlemisel kandidaadiga ning CV analüüsi. 

Küsi pakkumist või helista +372 5698 8100

Vaata lisaks

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.