fbpx
Tammiste Personalibüroo juhatuse liikmed

Tammiste Personalibüroo omanikering on nüüdsest laiem   

Lükkasime sisse järgmise käigu! 9. juunist 2023 kuuluvad Tammiste Personalibüroo omanikeringi lisaks ettevõtte loojale Sirje Tammistele ka meie pikaaegsed töötajad Kadi Kuuskmann ja Ilona Viilu.  

2001. aastal pani psühholoog, psühhoterapeut, koolitaja, coach ja värbaja Sirje Tammiste aluse Tammiste Personalibüroole. Loodud meeskond on 22 aastat koos arenenud ning aidanud ettevõttel tõusvas joones tegutseda ja kasvada. 

Otsus laiendada omanikeringi sai Sirjel küpseks paari aastaga. „Nägin, et koos minuga ettevõtet üles töötanud kolleegid on saanud meie ala tõelisteks meistriteks, panustavad kogu hingest ja on tänaseks valmis kandma meie ettevõtte tuleviku kujundamisel olulisemat rolli,” rääkis ta. ”Mul on südamest hea meel, et saan kaasata juhtimisse särava tulevikuvaatega professionaalid ning pühendada ise rohkem aega koolitustele, tippjuhtide värbamisele ja coachi rollile.” 

Kadi Kuuskmann on meie büroos töötanud 2006. aastast erinevate ettevõtete ja meeskondade värbamispartneri ja koolitajana.  „Tammiste Personalibüroo ei ole oma klientidele lihtsalt teenusepakkuja, vaid strateegiline koostööpartner. Käime kaasas innovaatiliste meetodite ja tehnoloogiliste lahendustega, hoides endiselt fookuses inimsuhteid ja partnerlust,” selgitab ta oma tulevikunägemust.  

Kuuendat aastat meil töötav Ilona Viilu on pühendunud värbamisele ja hoolitseb, et rahul oleksid nii koostööpartnerid kui ka kandidaadid. „Hindan väga kõrgelt meie ägedat, kaasamõtlevat ja panustavat meeskonda ning põnevat tööd. Üle kõige olen aga tänulik Sirjele, sest tänu tema soojusele, elutarkusele ja oskusele teha õigel ajal õigeid otsuseid olen ka mina inimesena palju kasvanud. Tänu sellele saame pakkuda muutlikus ärimaailmas ettevõtte tegevustele värsket vaadet ja partneritele kindlat seljatagust.” 

Ettevõte jätkab senisel kursil, pakkudes koostööpartneritele tuge meeskondade loomisel ja arendamisel. Meile on nii koostööpartnerid kui kandideerijad väga väärtuslikud ning Tammiste meeskond soovib alati just kliendi vajadusest lähtuvalt oma kompetentsi pakkuda. Edaspidi jätkavad Sirje, Kadi ja Ilona ühiselt ettevõtte eestvedamist. 

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

* kohustuslik

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.

Uudiskiri

Jagame oma uudiskirjas personalitöö-, juhtimis- ja suhtlemisalaseid kogemusi ja mõtteid. Igas uudiskirjas anname infot ka tööpakkumiste ja koolituste kohta.

Kinnitame, et kaitseme uudiskirjaga liitunute isikuandmeid ega levita neid kolmandatele osapooltele.